↑ Return to Daugiau

Toyota Verso

Toyota Verso – tai erdvus, tačiau vis dar mobilus ir vikrus šeimos automobilis, pakeitęs kurį laiką gamintą Toyota Corolla Verso. Corolla linija buvo palikta mažesniems hečbekams, na o Verso vienatūris atskiru vardu pardavinėjamas nuo 2009 metų.

Pagal saugumo testų rezultatus šis automobilis pripažintas saugiausiu savo klasėje.

Senoji Toyota Corolla Verso vis dar dažna mūsų keliuose, populiarėja ir naujoji tiesiog Toyota Verso. Šis minivenas siūlomas penkių arba septynių sėdimų vietų, septynviečio automobilio sėdynės gana lengvai patraukiamos, taip ženkliai padidinant bagažinės dydį. Šį modelį renkasi didesnės šeimos arba tiesiog tie, kurie vienu metu mėgsta ir erdvę automobilio viduje, tačiau kartu ir kompaktiškumą kelyje.

Toyota Verso

Naujasis Verso, palyginus su senosiomis Corolla Verso, pasižymi aštresnėmis dizaino linijomis. Tai, beje, matoma turbūt visuose naujesniuose Toyota modeliuose, pradedant mažaisiais Aygo ir Yaris, baigiant miesto visureigiu RAV4 ar hibridiniu Prius. Gerai tai ar blogai – kiekvieno asmeninis reikalas, bet faktas tas, kad daugumai tai patinka – Toyota automobiliai išlieka tarp populiariausių visame pasaulyje.

Europos rinkoje Toyota Verso siūlomas su dviem skirtingais varikliais – 1.8 litro darbinio tūrio benzininiu bei 1.6 litro dyzeliniu. Perkant automobilį su benzininiu varikliu, galima rinktis mechaninę arba automatinę pavarų dėžę, o štai dyzeliai pardavinėjami su mechanine pavarų dėže. Benzininis variklis pasiekia 108 kW galią, dyzelinis – 82 kW.

Tiesa, nuo automobilio gaminimo pradžios 2009 metais per šešis metus būta ir daugiau variklių pasiūlymo – galima aptikti gatvėmis važinėjančių ir 2 litrų darbinio tūrio benzininiu bei 2,2 litrų dyzelinių automobilių. Kitose, ne Europos rinkose, tų variacijų taip pats daugiau, kaip naudoti tokie automobiliai kartais pasiekia ir antrinę Europos rinką.

Naujas Toyota Verso kainuoja nepigiai – maždaug nuo 20 000 eurų. Japoniška kokybė ir automobilio dydis neišvengiamai išaugina kainą. Septynių vietų modelis šiek tiek brangesnis nei penkių, tad prieš perkant verta pagalvoti, ar tikrai reiks tų septynių sėdynių. Kita vertus, nenaudojant jos netrukdo.

Toyota Verso

Toyota Verso – kuro (degalų) sąnaudos

Benzininį variklį turinti Toyota Verso suvalgo beveik 7 litrus kuro mišriame kelyje, su automatine pavarų dėžę galima tikėtis šiek tiek mažesnių sąnaudų. Na o štai užmiestyje šis automobilis tikrai ekonomiškas – vos 5,5 litro benzino šimtui kilometrų.

Dyzelinis Toyota Verso dar ekonomiškesnis – vidutinės kuro sąnaudos siekią apie 5,5 litro, o užmiestyje vos viršija 4 litrus šimtui kilometrų kelio.

Toyota Verso – atsiliepimai

Toyota Verso vairuojantieji apie šį automobilį atsiliepia vienareikšmiškai teigiamai. Erdvus, patogus, turintis pakankamai galios, bet tuo pačiu ir ekonomiškas. Kaip ir galima tikėtis ir Toyota gamyklų, kokybė taip pat labai aukšta, automobilis patikimas ir bėdų savo šeimininkams nekelia. Ar bent gerokai rečiau nei kitų gamintojų automobiliai. Toyota Verso, nors ir nemažas, bet vis dar manevringas automobilis.

Reklama: https://www.siltas.lt/katilai-30.html