↑ Return to Daugiau

Toyota C-HR

Europoje vis labiau populiarėjant nedideliems SUV‘ams arba krosoveriams bei atsisakant dyzelinių automobilių, 2016 buvo pristatytas Toyota – C-HR.

Iš pirmo žvilgsnio, futuristinio, gal net keisto dizaino su daugybe išlenkimų ir linijų. Ir tik geriau įsižiūrėjus, galima pastebėti, jog visos šios linijos nėra bet kaip išmėtytos, bet tarpusavyje dera ir kuria išskirtinį automobilio eksterjerą.

Nors automobilis atrodo visai nedidelis, tačiau iš tiesų jis tokio paties dydžio kaip jau pripažinimo sulaukęs Nissan Qashqai. Viduje automobilis yra pakankamai erdvus net ir keleiviams. Tačiau bagažinė didele talpa pasigirti negali.

Nedidelis, aukštas, kompaktiškas – būtent tai, ko tikisi miesto vairuotojas. Dar pridėkim hibridinius variklius ir turėsime tokį automobilį, kokio nori visa Europa.

Toyota C-HR

Toyota C-HR

Nors Toyota C-HR automobilio prošvaisa yra gana didelė, kas, žinoma, padėtų įveikti ir prastesnius užmiesčio kelius, tačiau automobilis varomas tik priekiniais ratais. Vis dėlto, tame nieko keisto – juk šis krosoveris kurtas važiavimui mieste.

Kaip jau minėjome, Toyota C-HR gali būti komplektuojama tiek su hibridiniu, tiek su įprastu varikliu. Pirmieji C-HR pradėti gaminti 1,2 litro turbo benzininiu varikliu ir 1,8 litro hibridiniu varikliu. Vėlesniais metais atsirado ir daugiau modifikacijų su didesniu variklių pasirinkimu.

Toyota C-HR šiek tiek stebina tuo, jog į gamybą paleido ne tik automatines, bet ir mechanines 6 pavarų dėžes. Vargu, ar jos bus populiarios tokiame automobilyje, tačiau dar yra žmonių, norinčių turėti kuo daugiau kontrolės, valdant automobilį.

Kalbant apie automobilio valdymą ir kontrolę, ši Toyota gali pasigirti puikiu valdymu. Nors ankstesni Toyota modeliai negalėjo tuo pasigirti, tačiau, kuriant C-HR automobilį, šiam parametrui buvo skirta daug dėmesio. Toyota C-HR turi ne tik žemą svorio centrą, bet į automobilį taip pat įmontuota sportinė galinė pakaba – dviejų skersinių svirčių. Būtent tokia, kokios naudojamos sportiniuose automobiliuose.

Toyota C-HR interjeras

Toyota C-HR interjeras

Toyota C-HR atsiliepimai

Kas gali pasirodyti netikėta, Toyota pagaliau nustebino puikia garso izoliacija. Ne vienas vairuotojas C-HR modelį lygina su…Lexus. Jau minėta puiki garso izoliacija, kokybiškos interjero detalės, puikus valdymas.

Nors ši Toyota iš išorės atrodo visai neerdvus automobilis, tačiau, anot naudotojų, viduje vietos tikrai užtenka. Tiesa, kai kam gali nepatikti maži galiniai langeliai, tačiau kiti vartotojai teigia, jog tai sukuria jaukumo įspūdį.

Bendrai, skaitant vairuotojų atsiliepimus, jie dažniausiai yra emocingi – vairuotojai tiesiog įsimyli šį automobilį. Nieko keisto – daugiausiai tą lemia puikus valdomumas ir kokybiškos interjero detalės.

Bene dažniausiai minimi minusai – gana mažos talpos bagažinė bei gana daug aklųjų zonų, kas, žinoma, buvo nulemta automobilio dizaino. Tačiau dėl pastarojo minuso gelbėja galinio vaizdo kameros, tad tai neturėtų būti didelė problema parkuojantis.

Toyota C-HR kuro sąnaudos

Važinėjant mieste, Toyota C-HR hibridinis variklis benzino išnaudoja iki 4,5l/100 kilometrų. Autostradoje galima tilpti ir į 4 litrus 100 kilometrų. Tiesa, šie skaičiai – iš pačių vartotojų, o gamintojas deklaruoja dar mažesnes kuro sąnaudas. Tačiau, kaip žinia, viskas priklauso nuo važiavimo stiliaus.

Video, pristatantis Toyota C-HR