«

»

Spa 25

Automobilio pardavimas automobilių supirkėjams – kaip ir kodėl

Didžioji dalis Lietuvos automobilių parko vis dar susideda iš nuo kelių iki keliolikos ir daugiau metų skaičiuojančių automobilių. Nors naujų automobilių pardavimai taip pat ženkliai auga kasmet, jų dalis vis dar labai mažai. Tokia rinka sudaro puikias sąlygas klestėti ir servisams, ir automobilių supirkėjams. Tiek juos perparduodantiems, tiek ardantiems ir parduodantiems dalimis, tiek ir tiesiog metalo laužui.  Ir anksčiau ar vėliau su automobilių supirkėjais tenka susidurti daugeliui.

Automobilio pardavimas automobilių supirkėjamsSeno, nuolat gendančio automobilio pardavimas dažnai būna tikru galvos skausmu. Gaištamas laikas skiriant jo kosmetiniam remontui, esminių gedimui šalinimui bei susitikimams su potencialiais ir vis nepatenkintais pirkėjais į neviltį varo daugelį. Ir vis dažnesnis supranta, jog laikas yra kur kas didesnė vertybė nei keli šimtai eurų, kuriuos galima sutaupyti bandant išvengti automobilių supirkėjų paslaugų. Būtent automobilio pardavimas automobilių supirkėjams yra tikras išsivadavimas tiems, kurie nori be rūpesčių greičiau juo atsikratyti.

Kaip tai veikia? Labai paprastai. Vienas iš būdų – internetinėje paieškoje susirasti šias paslaugas teikiančių įmonių kontaktus ir tiesiog jiems skambinti. Poros minučių pokalbis telefonu patyrusiems automobilių supirkėjams leidžia gana tiksliai įvertinti jūsų automobilį ir jums iš karto suteikti pasiūlymą. Jeigu tinka – susitariate automobilio pridavimo laiką ir viskas baigta. Jeigu kaina arba terminas, per kurį supirkėjas žada pasiimti automobilį jūsų netenkina, imate kitą rastą telefono numerį ir skambinate toliau.

Dabar yra ir kur kas paprastesnių, dar labiau jūsų laiką taupančių būdų. Internete galite užpildyti specialią formą, kurioje nurodote savo automobilio duomenis, pakomentuojate esminius dalykus (pavyzdžiui, jei automobilis jau net neužsiveda), įkeliate vieną ar kelias nuotraukas, nurodote pageidaujamą gauti pinigų sumą ir spaudžiate mygtuką. Jūsų pasiūlymą pamato iš karto keliolika ar net keliasdešimt įmonių ir, jei juos tenkina sąlygos, su jumis susisiekia. Ar gali būti kas nors dar paprastesnio ir greitesnio?

Tokia paslauga, leidžianti pasiekti iš karto didelę dalį Lietuvos automobilių supirkėjų, be jokios abejonės taupo jūsų laiką. Tai leidžia ir kur kas lengviau gauti geriausią pasiūlymą nei skambinėjant telefonu pavienėms įmonėms. Tiesiog nurodote pageidaujamą sumą, ir jeigu susidomėjimo neatsiranda, po kurio laiką kainą žeminate. Tikėtina, kad taip į jus pirmoji kreipsis būtent ta įmonė, kuri yra pasiruošusi mokėti daugiausiai.

Ką daryti, kai jau vienu ar kitu būdu randate sau tinkantį automobilių supirkėją? Tiesiog susitariate vietą ir laiką, kur jis atvyks, ir susitinkate. Jei automobilis priduodamas į laužyną ardymui, jums vietoje išrašys utilizavimo pažymą ir grąžins numerius. Su jais tereikės Regitroje išregistruoti savo seną automobilį ir galėsite jį pamiršti visiems laikams.

Automobilių pridavimas supirkėjams šiuo metu palaipsniui populiarėja. Vis mažiau žmonių nori gaišti savo laiką ieškodami pirkėjų. Ir vis mažiau atsiranda pirkėjų, ieškančių senų automobilių, kuriuos galimai jau po poros mėnesių gali tekti priduodi tiems patiems supirkėjams. Konkurencija reiškia ir geresnę kainą, ir aukštesnę paslaugų kokybę. Tad ir vargo su automobilių supirkėjais paprastai nepasitaiko – greitai užmegztas kontaktas, trumpos derybos, susitikimas, atsiskaitymas ir dokumentų sutvarkymas. Vos keli žingsniai ir išsivaduojate nuo seno, ne vieną mėnesį daug problemų kėlusio automobilio.