«

»

Lap 02

Ar verta pasinaudoti automobilių supirkimo paslaugomis

Ar kada nors jums buvo tekę patiems ieškoti pirkėjo savo parduodamai transporto priemonei? Jei taip, akivaizdu, kad jūs žinote su kokiais sunkumais tenka susidurti. Todėl jei šiuo metu jums taip pat prireikė parduoti savo dabartinę transporto priemonę ir jūs baiminatės, kad jums vėl teks patirti tuos pačius didelį galvos skausmą keliančius nepatogumus, savo transporto priemonę parduokite automobilių supirkėjams.

Ir tai tikrai nėra lygiai tas pats, kas automobilio pirkėjo ieškoti naudojantis skelbimų portalais. Vietoje to, kad patirtumėte dideles laiko sąnaudas ir išeikvotumėte nemažai papildomų lėšų, viso to galite akimirksniu išvengti – jums tereikia savo automobilį pasiūlyti automobilių supirkimo paslaugų teikėjams.

Automobiliu supirkimas

Kelios svarbios nuo automobilių supirkimo neatsiejamos detalės

  1. Nemokamas automobilio pasiūlymas internetu. Skirtingai nei tuomet, kai yra naudojamasi internetiniais skelbimų portalais, kreipiantis į automobilių supirkėjus jums nereikia patirti papildomų išlaidų. Savo pasiūlymą internetu pateikiate visiškai nemokamai, užpildydami automobilio pasiūlymo anketą.
  2. Greitas atsakymas. Jei savo turimą ir norimą parduoti automobilį supirkėjams pasiūlysite naudodamiesi jų tinklalapiu, atsakymo sulauksite vos per kelias minutes. Automobilių supirkimo paslaugų teikėjai labai operatyviai reaguoja į kiekvieną savo gautą užklausą ir negaišina klientų laiko. Vos tik pateiksite pasiūlymą, telefoną galite laikyti savo rankoje, nes jis pradės skambėti vos už kelių akimirkų.
  3. Atvykimas į jūsų nurodytą susitikimo vietą. Pamirškite apie tolimus atstumus ir papildomas laiko sąnaudas. Automobilių supirkėjai nevargina savo klientų – jie visuomet atvyksta ten, kur jiems yra nurodoma. Todėl nepaisant to, kur yra jūsų parduodamas automobilis, šių paslaugų teikėjai prisitaikys prie jūsų.
  4. Atvykstama jūsų nurodytu laiku. Kaip ir jau minėtu susitikimo vietos atveju, automobilių supirkėjai taip pat atvyksta savo klientams patogiu laiku. Todėl telefonu galėsite patys nurodyti laiką, kuris jums yra pats palankiausias. Galite būti tikri, kad supirkėjai nevers jūsų laukti ir atvyks pačiu laiku. Didelis operatyvumas yra vienas iš pagrindinių privalumų, kuriuo pasižymi automobilių supirkimas Lietuvoje.
  5. Sutvarkomi dokumentai. Jums patiems nereikės pildyti jokių dokumentų. Už jus visus reikalingus dokumentus užpildys automobilių supirkimo specialistai.
  6. Atsiskaitoma sandorio vietoje grynaisiais pinigais. Jei parduosite savo automobilį transporto priemonių supirkimo specialistams, su jumis bus atsiskaityta iš karto, vos tik sutarsite dėl abiem pusėms tinkamos kainos.
  7. Perkamos bet kokios technikės būklės transporto priemonės. Tikrai nėra svarbu ar jūsų parduodamas automobilis yra visiškai techniškai tvarkingas, ar jis nė neužsiveda – šių paslaugų teikėjai perka absoliučiai bet kokios techninės būklės automobilius.
  8. Perkami visų modelių, markių ir metų automobiliai. Norite parduoti 2016 m. gamybos automobilį? O gal turite dvidešimties metų senumo transporto priemonę? Visiškai nesvarbu, kokį automobilį pasiūlysite supirkėjams, jie perka visas transporto priemones.
  9. Siūloma palanki kaina. Tai yra dar vienas svarbus veiksnys, dėl kurio nemaža dalis vairuotojų yra linkę pasirinkti automobilių supirkimo paslaugas.
  10. Perkamas ne tik lengvasis, tačiau ir komercinis bei motorinis transportas. Nepaisant to ar jūs norite parduoti savo lengvąjį automobilį, ar ieškote pirkėjo sunkvežimiui, motociklui ar kitos rūšies transporto priemonei, pasirinkę automobilių supirkimo specialistus galite greitai ir sklandžiai parduoti bet kurią transporto priemonę.

Kuomet atidžiai įvertiname visus šiuos svarbius aspektus, tampa aišku, kokį sprendimą turėtume priimti tuomet, kai norime parduoti savo transporto priemonę. Todėl dabar belieka susisiekti su automobilių supirkėjais ir pasiūlyti jiems savo automobilį.